Korzystamy z najnowszych urządzeń

– bo dbamy o dobro naszych Klientów

W Salonach Optycznych Alfa w Mińsku Mazowieckim pracujemy wyłącznie na sprzęcie wysokiej klasy. Z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, iż w naszych gabinetach posiadamy prawdziwy nowoczesny park urządzeń do prawidłowej oceny zaburzeń układu wzrokowego.

Takie wyposażenie salonów pozwala nam wychwytywać wady wzroku na każdym ich etapie; dostrzegamy nawet niewielkie zniekształcenia. Dzięki temu możemy szybko podjąć działania, zalecić korekcję wzroku lub terapię widzenia, a przez to nie dopuszczać do pogłębienia wady. W konkretnych przypadkach udaje nam się istniejące już wady również wyeliminować. Nasze urządzenia są dostosowane do pracy z każdym Pacjentem – bez względu na wiek czy poziom zaawansowania wady wzroku.

Pracujemy także na sprzęcie do komputerowego badania wzroku, pomiaru ciśnienia wewnątrzgałkowego czy obrazu dna oka.

W naszych salonach optycznych przeprowadzamy również optyczną koherentną tomografię siatkówki, która pozwala wykryć uszkodzenia siatkówki, jaskrę, retinopatię i wiele innych problemów z dolnym odcinkiem gałki ocznej.

Jesteśmy też świetnie przygotowani do przeprowadzania terapii wzrokowych u dzieci. Mamy do tego bardzo dobrze wyposażone gabinety, pełne przyrządów do ćwiczeń, które wspierają, ale i ułatwiają pracę z tak wrażliwymi i delikatnymi Pacjentami, jakimi są dzieci. Staramy się także i o to, by również otoczenie było dla nich przyjazne. Wszystkie nasze starania skierowane są po to, by móc zbudować jak największe zaufanie małych Pacjentów do nas – tak ważne przy pracy z najmłodszymi. Zachęcamy do wizyty w jednym z naszych salonów optycznych w Mińsku Mazowieckim.

Zapewniamy kompleksową opiekę

Nie każdemu łatwo przychodzi uświadomienie sobie, że ma problemy z widzeniem. Przyzwyczajanie się do noszenia okularów dla niektórych też może być z początku dość trudne.

Optometryści w naszych salonach optycznych pomogą Państwu na każdym etapie pracy ze wzrokiem. Wytłumaczą wszelkie niejasności, rozwieją wątpliwości i objaśnią – między innymi – jak przebiega proces adaptacji oka do nowych okularów.

Jesteśmy w pełni profesjonalnym zespołem specjalistów i dlatego w pracy korzystamy wyłącznie ze sprzętów o równie wysokiej jakości. Wierzymy, że właśnie takie połączenie – nowoczesności i precyzji specjalistycznych urządzeń do pracy ze wzrokiem, razem z naszym bogatym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami – zapewnią pełną i dokładną opiekę nad każdym z Państwa.