Bausch&Lomb

Niemiecka firma Bausch&Lomb słynie z produkcji wysokiej jakości soczewek kontaktowych oraz doskonałych środków do ich pielęgnacji. John Jacob Bausch oraz Henry Lomb, czyli założyciele firmy od momentu jej powstania dążyli do tego, aby stała się ona światowym liderem na rynku optyki i okulistyki, co doskonale im się udało.

Soczewki kontaktowe Bausch&Lomb

Soczewki kontaktowe Bausch&Lomb to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów tego typu, który cechuje się doskonałą jakością. Są wśród nich soczewki jednodniowe oraz miesięczne przeznaczone zarówno dla typowych wad refrakcji, jak i dostosowane do specjalnych potrzeb. Są to soczewki najnowszej generacji przeznaczone dla osób, które chcą cieszyć się doskonałym widzeniem i komfortowo nosić soczewki przez cały dzień. Szczególnie polecane osobom o wysokich wymaganiach wzrokowych, a także spędzających wiele godzin przed komputerem. Od końca lat 90. z soczewek Bausch&Lomb mogą także korzystać użytkownicy w Polsce, ponieważ wtedy firma zaczęła prowadzić swoją działalność na naszym rynku.

Najbardziej rozpoznawalne markowe produkty firmy Bausch&Lomb to soczewki kontaktowe Bioture, soczewki kontaktowe Purevision oraz soczewki kontaktowe Soflens i Ultra. Wśród markowych produktów możemy również wyróżnić płyny pielęgnacyjne oraz krople do oczu.