Realizacja zamówienia i dostawa.

 • Zamówienia realizujemy w ciągu 24 h w dni robocze
 • Jeśli nie jeśli nie jesteśmy w stanie wysłać produktu z przyczyn losowych w wyżej wymienionym czasie, możliwie jak najszybciej informujemy o tym klienta telefonicznie lub mailowo.
 • Zamówione produkty nadajemy kurierem InPost na wskazany adres lub paczkomat. Koszt dostawy to 9,99 zł przy przedpłacie oraz 14,99 zł za pobraniem.
 • Dostawca zobowiązuje się dostarczyć przesyłkę na wskazany adres w ciągu 48 h od momentu jej nadania.

Regulamin korzystania z opcji „Darmowa dostawa od 199 zł”

 1. Niniejszy regulamin określa sposób korzystania przez Kupującego z opcji „Darmowa dostawa od 199 zł” obowiązującej w sklepie internetowym www.optykalfa.pl i dotyczący sprzedaży na odległość

 2. Opcja dostępna jest na zakup wszystkich produktów dostępnych na stronie www.optykalfa.pl, której właścicielem jest Pracownia Optyczna Joanna i Andrzej Ryżko S. C. dalej zwanym sprzedawcą

 3. Korzystając z opcji „Darmowa dostawa od 199 zł” w wypadku osiągnięcia kwoty 199 zł w koszyku kupującego automatycznie pojawia się informacja o wysyłce wynoszącej 0 zł dla przedpłat i odbioru osobistego w punkcie.

 4. Opcja „Darmowa dostawa od 199 zł” nie łączy się z promocjami i dotyczy wysyłki tylko na terenie Polski.

 5. Sprzedający zastrzega sobie opcje do zakończenia możliwości korzystania z opcji „Darmowa dostawa od 199 zł” w dowolnym momencie.

 6. W zakresie nieuregulowanym w regulaminie zastosowanie mają postanowienia zawarte w Regulaminie Sprzedaży

 7. Regulamin wchodzi w życie z dniem 09.06.2020