Każdym Pacjentem zajmujemy się indywidualnie, ale – kompleksowo. Terapie wzrokowe zalecamy dopiero po dokładnym, rzetelnie przeprowadzonym badaniu optometrycznym i szczegółowej analizie układu wzrokowego, przeprowadzonych przez naszych doświadczonych, wykwalifikowanych optometrystów.

Warto także wiedzieć, iż prawidłowe funkcjonowanie układu wzrokowego zależne jest od mózgu, który nim steruje. Dlatego też prowadzone przez nas ćwiczenia, to przede wszystkim nauka prawidłowego sterowania oczami w mózgu, połączona z ćwiczeniami ogólno motorycznymi.

Mamy świadomość tego, że im wcześniej zaczniemy pracę nad układem wzrokowym, tym większe mamy szanse na jego poprawę. Dlatego bardzo ważne jest to aby od najmłodszych lat dostrzegać u naszych pociech problemy z oczami. Zbyt długie zwlekanie z wizytą u specjalisty może skutkować zbyt silnym utrwaleniem zmian.

Przeprowadzane u nas badania optometryczne są niezwykle dokładne. Samo  badanie trwa około 45 minut (jeśli jest to konieczne, wizyta jest przedłużana).