Salon Optyczny Alfa Traugutta

Salon Optyczny Alfa Stary Rynek

Dane do przelewu:

Pracownia Optyczna Andrzej Ryżko sp. k.
ul. Traugutta 32
05-300 Mińsk Mazowiecki
Santander Bank Polska
66 1090 2590 0000 0001 5424 2971

Zapewniamy ochronę wszystkich danych osobowych, jakie zostały pozyskane w wyniku prowadzonej działalności zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, oraz jej późniejsze zmiany). Przeczytaj więcej o naszej polityce prywatności.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi optykami, i optometrystami w Salonach Optycznych Alfa w Mińsku Mazowieckim w sprawie każdego problemu czy też pojawiającymi się wątpliwościami dotyczącymi narządu wzroku. Swoją rzetelną i fachową pracą, opartą na wiedzy i bogatym doświadczeniu, cieszymy się zaufaniem Klientów już od 1998 roku. Zapewniamy kompleksową opiekę i rzetelne doradztwo.

Każdą wizytę zaczynamy od podstawowego badania optometrycznego. Dzięki temu mamy dokładną wiedzę na temat tego, co dzieje się z Państwa wzrokiem. I na tej podstawie pomagamy w doborze okularów korekcyjnych czy soczewek kontaktowych. Jeśli istnieje taka potrzeba, również w naszych salonach możemy przeprowadzać dodatkowe badania, takie jak tomografia komputerowa oka, komputerowe badanie wzroku, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego czy zdjęcie dna oka.

Mamy bogato i nowocześnie wyposażone gabinety, pracujemy na sprzęcie wysokiej jakości. Tym samym gwarantujemy Państwu precyzyjne pomiary i dokładność na każdym etapie pracy z okularami.

Specjalizujemy się także w pracy z dziećmi, ponieważ wiemy, jak istotne jest wychwycenie nawet najmniejszych wad na jak najwcześniejszym etapie.

Pracujemy nad problemami z zezem, podwójnym widzeniem czy tak zwanym leniwym okiem, kiedy jedno z oczu jest słabsze i potrzebuje dodatkowej stymulacji, by zapewnić dziecku lepsze widzenie. Pokazujemy i tłumaczymy ćwiczenia, zarówno te do zrobienia w gabinecie, jak i te do przeprowadzenia później w domu.

Oferujemy Państwu bogaty asortyment. Pracujemy na okularach, oprawkach i soczewkach kontaktowych wysokich standardów, znanych i renomowanych firm. Zapewniamy także kompletny instruktaż, jak należy dbać o okulary i soczewki, by zapewnić ich jak najdłuższe funkcjonowanie bez uszkodzeń.

Jesteśmy również pomocni w zakresie doradztwa i dobieraniu okularów przeciwsłonecznych, czy szeregu akcesoriów do okularów. Mamy również pomoce dla osób słabowidzących, ale i płyny do soczewek, krople do oczu, czy specjalistyczne środki do czyszczenia okularów.

Współpracujemy z okulistami z różnych placówek medycznych na terenie Mińska Mazowieckiego – tak, by zapewnić Państwu jeszcze bardziej dokładną i kompleksową opiekę.

Dobieramy okulary do codziennego funkcjonowania, do pracy, a także do czytania. Naszych Klientów traktujemy indywidualnie i zawsze w pełni profesjonalnie.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w każdej sprawie związanej ze wzrokiem. Z pełnym zaangażowaniem pomożemy wskazać odpowiednią drogę leczenia. A tym samym drogę do lepszego widzenia. To jest nasza misja i wspólny cel.