Od 1.07.2020 nasze salony będą funkcjonowały w następujący sposób:

➡️ Salon przy ul. Traugutta 32 będzie otwarty od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9:00 – 18:00, a w Soboty 10:00 – 14:00
➡️ Salon przy ul. Stary Rynek 5 będzie otwarty od Poniedziałku do Piątku w godzinach 10:00 – 18:00
➡️ W salonie mogą przebywać 2 osoby z zachowaniem niezbędnego odstępu.
➡️ Po wejściu do salonu prosimy zdezynfekować ręce/rękawiczki.
➡️ Przy wyborze okularów prosimy kierować się rozsądkiem aby nie wybierać zbyt wielu opcji, ponieważ każdą parę poddajemy dezynfekcji po każdym przymierzeniu zanim wróci na ekspozycję. Personel postara się doradzić jak najlepiej, aby już pierwsze okulary pasowały idealnie 🤓
➡️ Badania wzroku umawiane są pod numerem tel.: 506 106 406
Badania są wykonywane według ściśle określonych procedur, wraz z zachowaniem niezbędnego odstępu (posiadamy zdalnie sterowaną aparaturę), a po każdej wizycie poddajemy dezynfekcji cały gabinet.
Niezbędne jest aby osoba badana posiadała własne rękawiczki i maseczkę.
➡️ Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego www.optykalfa.pl którego asortyment stale powiększamy, a wybrane wcześniej okulary można przymierzyć w salonie.
 

Przepraszamy za niedogodności związane z narzuconymi ograniczeniami i dziękujemy, że jesteście z nami. 💚

Salon Optyczny Alfa Traugutta

Salon Optyczny Alfa Stary Rynek

Dane do przelewu:

Pracownia Optyczna Joanna i Andrzej Ryżko S. C.
ul. Traugutta 32
05-300 Mińsk Mazowiecki
Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim
82 9226 0005 0001 1891 3000 0010

Zapewniamy ochronę wszystkich danych osobowych, jakie zostały pozyskane w wyniku prowadzonej działalności zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, oraz jej późniejsze zmiany). Przeczytaj więcej o naszej polityce prywatności.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi optykami, i optometrystami w Salonach Optycznych Alfa w Mińsku Mazowieckim w sprawie każdego problemu czy też pojawiającymi się wątpliwościami dotyczącymi narządu wzroku. Swoją rzetelną i fachową pracą, opartą na wiedzy i bogatym doświadczeniu, cieszymy się zaufaniem Klientów już od 1998 roku. Zapewniamy kompleksową opiekę i rzetelne doradztwo.

Każdą wizytę zaczynamy od podstawowego badania optometrycznego. Dzięki temu mamy dokładną wiedzę na temat tego, co dzieje się z Państwa wzrokiem. I na tej podstawie pomagamy w doborze okularów korekcyjnych czy soczewek kontaktowych. Jeśli istnieje taka potrzeba, również w naszych salonach możemy przeprowadzać dodatkowe badania, takie jak tomografia komputerowa oka, komputerowe badanie wzroku, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego czy zdjęcie dna oka.

Mamy bogato i nowocześnie wyposażone gabinety, pracujemy na sprzęcie wysokiej jakości. Tym samym gwarantujemy Państwu precyzyjne pomiary i dokładność na każdym etapie pracy z okularami.

Specjalizujemy się także w pracy z dziećmi, ponieważ wiemy, jak istotne jest wychwycenie nawet najmniejszych wad na jak najwcześniejszym etapie.

Pracujemy nad problemami z zezem, podwójnym widzeniem czy tak zwanym leniwym okiem, kiedy jedno z oczu jest słabsze i potrzebuje dodatkowej stymulacji, by zapewnić dziecku lepsze widzenie. Pokazujemy i tłumaczymy ćwiczenia, zarówno te do zrobienia w gabinecie, jak i te do przeprowadzenia później w domu.

Oferujemy Państwu bogaty asortyment. Pracujemy na okularach, oprawkach i soczewkach kontaktowych wysokich standardów, znanych i renomowanych firm. Zapewniamy także kompletny instruktaż, jak należy dbać o okulary i soczewki, by zapewnić ich jak najdłuższe funkcjonowanie bez uszkodzeń.

Jesteśmy również pomocni w zakresie doradztwa i dobieraniu okularów przeciwsłonecznych, czy szeregu akcesoriów do okularów. Mamy również pomoce dla osób słabowidzących, ale i płyny do soczewek, krople do oczu, czy specjalistyczne środki do czyszczenia okularów.

Współpracujemy z okulistami z różnych placówek medycznych na terenie Mińska Mazowieckiego – tak, by zapewnić Państwu jeszcze bardziej dokładną i kompleksową opiekę.

Dobieramy okulary do codziennego funkcjonowania, do pracy, a także do czytania. Naszych Klientów traktujemy indywidualnie i zawsze w pełni profesjonalnie.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w każdej sprawie związanej ze wzrokiem. Z pełnym zaangażowaniem pomożemy wskazać odpowiednią drogę leczenia. A tym samym drogę do lepszego widzenia. To jest nasza misja i wspólny cel.