Okulary przeciwsłoneczne kwadratowe damskie

Okulary przeciwsłoneczne zapewniają oczom ochronę przed promieniowaniem UV, a jednocześnie są ważnym elementem wpływającym na wygląd. Szczególną wagę do ich wyboru przywiązują kobiety, zależy im bowiem na tym, żeby prezentować się jak najlepiej. Dużą popularnością cieszą się u przedstawicielek płci pięknej kwadratowe okulary przeciwsłoneczne.

Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne damskie

Okulary przeciwsłoneczne kwadratowe damskie charakteryzują się prostą i geometryczną formą, która sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i będzie doskonała w awangardowych stylizacjach. Okulary o takim kształcie to idealny wybór dla posiadaczek okrągłej twarzy, która charakteryzuje się zbliżonymi proporcjami pomiędzy długością i szerokością. Dzięki zastosowaniu kwadratowych oprawek można podkreślić kości policzkowe i wizualnie wydłużyć rysy. Twarz wyda się wtedy zdecydowanie smuklejsza.

W naszej ofercie znajdują się okulary przeciwsłoneczne kwadratowe damskie zarówno w delikatnych, jak i w grubych oprawach. Wszystkie z nich pochodzą od sprawdzonych producentów, dzięki czemu cechują się doskonałą jakością i niebanalnym wyglądem.

-50%
-22%
-23%
-11%
Brak w magazynie
-31%
Brak w magazynie
-22%
Brak w magazynie
-45%