Dodatki płyny do pielęgnacji
  1. Solo Care Aqua - stworzony z innowacyjnej formuły opartej na połączeniu witaminy B5 oraz sorbitolu, co w połączeniu ze sobą daje maksymalne nawilżenie soczewki. Płyn dostosowany do codziennej pielęgnacji soczewek kontaktowych, głęboko oczyszcza z zabrudzeń zewnętrznych jak i wewnętrznych. Dodatkowo w płynie Solo Care Aqua można przechowywać nieużywane soczewki kontaktowe do 30 dni.
  2. Acuvue RevitaLens - wysokiej jakości płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych, dezynfekuje i oczyszcza soczewki, eliminując wszystkie bakterie, grzyby które mogą znajdować się na powierzchni soczewek. Preparat zapewnia głębokie nawilżenie soczewek oraz zwiększa ich elastyczność dzięki czemu ich aplikacja i noszenie stają się bardzo wygodne i komfortowe.
  3. Opti-free PureMoist - innowacyjny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych, do jego produkcji użyto wysokiej jakości substancji nawilżających oraz czyszczących. Idealnie oczyszcza soczewki kontaktowe z osadów białkowych i zanieczyszczeń, jednocześnie usuwa bakterie i drobnoustroje dzięki czemu oczy są chronione przed infekcjami i podrażnieniami. Regularne stosowanie płynu Opti-free PureMoist wydłuża żywotność soczewki kontaktowej.
  4. Opti-free Express - wysokiej jakości płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych nowej generacji. Jego głównym zadaniem jest dogłębna dezynfekcja soczewek kontaktowych. Idealnie usuwa nagromadzone na powierzchni soczewek kontaktowych osady białkowe oraz inne zanieczyszczenia wynikające z użytkowania soczewek. Dodatkowo chroni oczy przed bakteriami i drobnoustrojami . Regularne stosowanie płynu Opti-free Express wydłuża żywotność soczewki.
  5. Opti-free RepleniSH - innowacyjny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Z powodzeniem usuwa zanieczyszczenia oraz bakterie i drobnoustroje dzięki czemu oczy są chronione przed infekcjami i podrażnieniami. Wpływa na naturalną regenerację oczu. Produkt polecany dla alergików gdyż do jego produkcji użyto bezpiecznych i naturalnych składników.
  6. Biotrue - wysokiej jakości płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych, zapewnii idealną dezynfekcję z osadów białkowych, bakterii i drobnoustrojów. Dzięki czemu oczy są chronione przed infekcjami i podrażnieniami. Regularne stosowanie płynu Biotrue pomoże zadbać o dobrą kondycję soczewek. Płyn jest w pełni bezpieczny do codziennego stosowania.
  7. ReNu MPS - innowacyjny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Głęboko oczyszcza soczewki z osadów białkowych i zanieczyszczeń, daje optymalne nawilżenie oraz chroni przed bakteriami i drobnoustrojami. Płyn antyseptyczny i buforowany idealnie stworzony dla alergików ponieważ nie powoduje podrażnień ani zaczerwienień oczu.
  • ReNu Multiplus - nowoczesny płyn do codziennej pielęgnacji soczewek kontaktowych. Perfekcyjnie dezynfekuje soczewki oraz oczyszcza je z zanieczyszczeń. Chroni oczy przed infekcjami i podrażnieniami. Zapewnia wysoki poziom nawilżenia soczewek. Daje wysoki poziom nawilżenia oraz komfort noszenia soczewek. jego skoncentrowana formuła sprawia że produkt jest ekonomiczny, niewielka jego ilość jest w stanie idealnie wyczyścić soczewki.