Versace

Versace to włoski dom mody założony w 1978 roku i będący jedną z najbardziej prestiżowych i znanych firm modowych na świecie. Od początku swojej działalności marka produkuje stylową odzież oraz dodatki, wśród których szczególną popularnością cieszą okulary przeciwsłoneczne.

Okulary przeciwsłoneczne Versace to kwintesencja najlepszego stylu i ponadprzeciętnej jakości. Wykonane są one z dbałością o każdy szczegół. Szczególną wagę marka przywiązuje do stylowych zdobień, wśród których nie brakuje greckich ornamentów, a także charakterystycznego dla Versace motywu meduzy. Wszystkie okulary wykonane są z najlepszych materiałów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Dzięki temu nie mają one sobie równych jeśli chodzi o jakość i wzornictwo.

Wyjątkowe okulary przeciwsłoneczne Versace dla kobiet i mężczyzn

Versace okulary przeciwsłoneczne damskie to doskonały wybór dla każdej miłośniczki mody, która nie boi się odważnych eksperymentów. To elegancki i oryginalny dodatek, który dzięki dużej różnorodności można dopasować do każdego kształtu twarzy. Z pewnością sprawi on, że każda kobieta poczuje się naprawdę wyjątkowo i zwróci uwagę otoczenia. Z kolei okulary przeciwsłoneczne męskie Versace to propozycja dla prawdziwych mężczyzn, którzy wyróżniają się elegancją i klasą.  Doskonale pasują do garnituru, ale będą także ciekawym elementem casualowych stylizacji. To niepozorny dodatek, który nie pozwala jednak pozostać niezauważonym.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.