Okulary przeciwsłoneczne sportowe

Osoby, które intensywnie uprawiają sport i spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu, szczególną troską powinny otoczyć swoje oczy. Są one bowiem wrażliwe, szczególnie jeśli muszą znosić wiele godzin w palącym słońcu, czy też zmagać się z wiatrem przenoszącym kurz lub piasek. Aby je ochronić, a jednocześnie zadbać o swój komfort podczas wykonywania aktywności fizycznej, warto zainwestować w okulary przeciwsłoneczne dla sportowców.

Okulary przeciwsłoneczne sportowe: Damskie i męskie

Okulary przeciwsłoneczne damskie sportowe oraz okulary przeciwsłoneczne męskie sportowe chronią wzrok przed promieniowaniem ultrafioletowym przez cały rok. Są one niezastąpione latem, kiedy oczy narażone są na palące słońce, ale doskonale sprawdzą się także zimą, kiedy promienie słoneczne odbijają się od śniegu, tworząc oślepiające odbłyski. Przy zakupie warto postawić na sprawdzone marki, będzie to bowiem gwarancja nienagannego wyglądu, ale przede wszystkim dużej skuteczności działania. Markowe okulary będą wyposażone w wysokiej jakości filtry UV, a najczęściej także w filtry polaryzacyjne.

Jazda na rowerze, bieganie, pływanie czy…? Kiedy robisz to co lubisz, zadbaj o komfortowe widzenie i swobodę ruchu w okularach przeciwsłonecznych dla sportowców.

-40%
Original price was: 499,99 zł.Current price is: 299,99 zł.
-38%
Brak w magazynie
Original price was: 399,99 zł.Current price is: 249,99 zł.
-38%
Brak w magazynie
Original price was: 399,99 zł.Current price is: 249,99 zł.
-38%
Original price was: 399,99 zł.Current price is: 249,99 zł.
-30%
Brak w magazynie
Original price was: 349,99 zł.Current price is: 244,99 zł.